پرواز های نوروزی “هما” به دمشق از پنج ایستگاه پروازی برقرار شد

تهران- راهبرد بانک- مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از برقراری پروازهای فوق‌العاده "هما" در ایام نوروز به فرودگاه دمشق خبر داد.

به گزارش راهبرد بانک: از روابط عمومی هواپیمایی هما «حسین جهانی»  با اعلام این خبر افزود: برای ایام تعطیلات نوروزی، براساس برنامه‌ریزی انجام شده، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” از ۵ ایستگاه پروازی تهران، کرمان، مشهد مقدس، شیراز و تبریز با زمان‌بندی مشخص به مقصد دمشق پروار می‌کند.

جهانی گفت: پروازهای فرودگاه امام خمینی(ره) به مقصد دمشق از دهم اسفندماه سال جاری انجام و تا ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت. پروازهای این مسیر به صورت روزانه انجام خواهند شد.

وی درخصوص سایر پروازهای “هما” به فرودگاه دمشق، گفت: پرواز از فرودگاه مشهد مقدس به فرودگاه دمشق از دیگر پروازهای برنامه‌ریزی شده است. پروازهای این مسیر از تاریخ ۱۵ اسفندماه سال جاری آغاز و تا ۶ فروردین برقرار می‌گردد. پروازهای این مسیردر روزهای شنبه و یکشنبه در بازه زمانی یاد شده انجام می‌شود.

وی به پرواز “هما” از فرودگاه کرمان به دمشق اشاره کرد و افزود: پروازهای فرودگاه کرمان از ۲۰ اسفندماه سال جاری آغاز و تا ۱۱ فروردین ادامه دارد. پروازهای “هما” از این فرودگاه به مقصد دمشق در روزهای پنج‌شنبه و جمعه در مدت یاد شده انجام می‌شود.

جهانی در خصوص سایر پروازهای “هما” به مقصد فرودگاه دمشق، گفت: “هما” از فرودگاه‌های شیراز و تبریز به دمشق یک پرواز انجام خواهد داد. پروازفروگاه شیراز در روز اول فروردین‌ماه سال ۱۴۰۱ انجام م‌یشود.
پرواز فرودگاه تبریز نیز در روز ۲۵ اسفندماه سال جاری به مقصد فرودگاه دمشق انجام می‌شود.

جهانی  گفت: همچنین در تعطیلات نوروز، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” پروازهایی را به مقصد فرودگاه نجف برنامه‌ریزی نموده است. طبق برنامه، “هما” روزانه یک پرواز به فرودگاه نجف اشرف انجام خواهد داد.