گوشی A۳۴ سامسونگ بخریم یا شیائومی ردمی نوت ۱۰ پرو؟ + لیست قیمت انواع گوشی سامسونگ و شیائومی

در این مطلب به بررسی قیمت انواع گوشی اندرودی می پردازیم.

به گزارش راهبرد بانک، اولین سوالی که پیش می آید این است که در مقایسه گوشی A۳۴ سامسونگ با ردمی نوت ۱۰ پرو شیائومی پردازنده کدامیک بهتر است؟ سامسونگ در گوشی گلکسی A۳۴ از پردازنده مدیاتک دایمنسیتی ۱۰۸۰ و شیائومی در گوشی ردمی نوت ۱۰ پرو از پردازنده اسنپدراگون ۷۳۲G بهره برده است. با بررسی این دو پردازنده در بنچ مارک های معتبر شاهد برتری پردازنده گوشی A۳۴ هستیم!

در مقایسه Samsung A۳۴ با Redmi Note ۱۰ Pro دوربین های کدامیک بهتر بوده است؟

گوشی Galaxy A۳۴ به سه دوربین و Redmi Note ۱۰ Pro به چهار دوربین مجهز شده اند. دوربین های هر دو گوشی عملکرد قابل قبولی داشته اند اما طبق بررسی های صورت گرفته، دوربین گوشی A۳۴ در زمینه عکاسی و فیلمبرداری بهتر از دوربین ردمی نوت ۱۰ پرو ظاهر شده داشته است.

صفحه نمایش Redmi Note ۱۰ Pro بهتر است یا Galaxy A۳۴؟

صفحه نمایش ۶.۶۷ اینچی Redmi Note ۱۰ Pro از نوع امولد بوده و دارای نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز می باشد. در طرف مقابل، صفحه نمایش ۶.۶ اینچی Galaxy A۳۴ از نوع سوپر امولد بوده و دارای نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز است! تراکم پیکسلی و روشنایی بیشتر سبب شده تا صفحه نمایش گوشی Redmi Note ۱۰ Pro در این میدان پیروز باشد.

سامسونگ A۳۴ یا ردمی نوت ۱۰ پرو شیائومی کدامیک در باتری و شارژدهی بهتر بوده است؟

منبع تغذیه گوشی A۳۴ ظرفیتی ۵۰۰۰ میلی آمپری دارد؛ در سوی مقابل، باتری گوشی ردمی نوت ۱۰ پرو هم ظرفیتی ۵۰۲۰ میلی آمپری دارد! با این حال، باتری گوشی A۳۴ سامسونگ پایداری بیشتری داشته چرا که پردازنده آن مصرف بهینه تری دارد. ناگفته نماند که در زمینه سرعت شارژ، برتری با نماینده شیائومی است چرا که از شارژ سریع ۳۳ وات پشتیبانی می کند.

در بازار موبایل قیمت گوشی شیائومی مدل Redmi Note ۱۰ pro M۲۱۰۱K۶G دو سیم‌ کارت مبلغ ۹٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان است این در حالیست که قیمت گوشی سامسونگ مدل Galaxy A۳۴ ۵G دو سیم کارت مبلغ ۱۰,۳۰۰,۰۰۰ تومان است .

قیمت انواع گوشی شیائومی و سامسونگ

برند

مدل

ظرفیت

قیمت / تومان

شیائومی Redmi Note ۱۰ pro M۲۱۰۱K۶G دو سیم‌ کارت ۱۲۸ گیگابایت و رم ۶ گیگابایت ۹٫۷۰۰٫۰۰۰
شیائومی Redmi Note ۱۲ ۴G دو سیم کارت ۱۲۸ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت ۷,۶۰۰,۰۰۰
شیائومی  Redmi Note ۱۲ Pro ۵G دو سیم کارت ۲۵۶ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت
۱۲,۴۰۰,۰۰۰
سامسونگ Galaxy A۱۴ دو سیم کارت ۶۴ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت
۵,۱۶۰,۰۰۰
سامسونگ  Galaxy A۳۴ ۵G دو سیم کارت ۱۲۸ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت
۱۰,۳۰۰,۰۰۰
سامسونگ Galaxy A۵۴ ۵G دو سیم کارت ۲۵۶ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت ۱۴,۴۰۰,۰۰۰