نسخه جدید IOS پیام رسان «بله» با قابلیت های به روز، منتشر شد.

به گزارش زاهبرد بانک ،از روابط عمومی بانک ملی ایران،   بهبود سرعت برنامه، امکان سنجاق‌کردن گفت‌وگوها در پیام های شخصی، کانال ها، گروه ها و بازو ها، ایجاد رابط گرافیکی جدید ارسال فایل و عکس در صفحه چت و رفع مشکل اشتراک فایل از بیرون به بله از جمله تغییرات ایجاد شده در نسخه جدید […]

به گزارش زاهبرد بانک ،از روابط عمومی بانک ملی ایران،   بهبود سرعت برنامه، امکان سنجاق‌کردن گفت‌وگوها در پیام های شخصی، کانال ها، گروه ها و بازو ها، ایجاد رابط گرافیکی جدید ارسال فایل و عکس در صفحه چت و رفع مشکل اشتراک فایل از بیرون به بله از جمله تغییرات ایجاد شده در نسخه جدید است.

همچنین رفع مشکلات ظاهری در iPhone X و بالاتر، بهبود پخش‌کننده صوتی، امکان تغییر شناسه کانال توسط مالک، بهبود جست‌وجوی آفلاین مخاطبان و عنوان چت‌ها، بهینه‌سازی نمایش عکس‌ها و رفع اشکال در نمایش اعضای گروه از دیگر تغییرات ایجاد شده در نسخه جدید پیام رسان بله است.

«بله» نخستین پیام رسان دو منظوره ارتباطی و بانکی بومی است که علاوه بر خدمات رایج سایر پیام رسان ها، امکان ارائه خدمات بانکی را نیز برای کاربرانش در نظر گرفته است. خرید شارژ، کارت به کارت، پرداخت قبض، پرداخت عوارض خروج از کشور و … از جمله خدمات بانکی ارائه شده بر روی این پیام رسان است.

نسخه جدید پیام رسان بله را می توان از  وب‌سایت بله یا از سیب‌اپ دریافت کرد.