آغاز بررسی کلیات لایحه بودجه ۹۸ در کمیسیون تلفیق

عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی از بررسی کلیات لایحه بودجه ۹۸ در جلسات امروز این کمیسیون خبر داد.

به گزارش راهبرد بانک، علی‌اصغر یوسف‌نژاد، عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ مجلس شورای اسلامی، از آغاز بررسی کلیات لایحه بودجه سال ۹۸ در جلسه نوبت صبح این کمیسیون خبر داد و گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در ابتدای جلسه صبح امروز کمیسیون، آقای نوبخت درباره ارز در بودجه سال ۹۸ توضیحاتی را به اعضای تلفیق ارائه می‌کند.

وی افزود: پس از آن وارد بررسی کلیات لایحه بودجه سال ۹۸ می‌شویم که طی آن ۴ نماینده در مخالفت و ۴ نماینده در موافقت با کلیات لایحه بودجه سال ۹۸ توضیحاتی را ارائه می‌کنند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با بیان اینکه هر یک از موافقان و مخالفان ۱۰ دقیقه فرصت دارند تا توضیحات خود را ارائه دهند، گفت: استماع نظرات نمایندگان در مجموع ۸۰ دقیقه زمان می‌برد. پس از نماینده دولت، نمایندگان اتاق‌ها نیز نقطه نظرات خود را درباره لایحه بودجه مطرح می‌کنند؛ لذا با توجه به زمان جلسه، احتمالاً رأی‌گیری درباره کلیات لایحه بودجه ۹۸ به جلسه نوبت عصر کمیسیون موکول می‌شود.

یوسف‌نژاد با تأکید بر اینکه پس از بررسی و تصویب کلیات لایحه از فردا اعضای کمیسیون جزئیات لایحه را بررسی می‌کنند، اظهار داشت: کمیسیون ابتدا بخش‌های درآمدی و سپس بخش هزینه‌ای لایحه بودجه را بررسی و تصویب می‌کنند.

منبع: تسنیم