برگزاری بیست و پنجمین همایش بیمه و توسعه

به گزارش "راهبرد بانک"، همایش بزرگ بیمه و توسعه با محور«صنعت بیمه، نواوری و فناوری اطلاعات » امروز سه شنبه سیزدهم آذرماه همزمان با روز ملی بیمه در محل سالن همایش های برج میلاد برگزار می شود. در این همایش که مطابق هرسال با حضور مقامات ارشد برگزار می شود آخرین دستاوردها، عملکردها و انتظارات صنعت […]

به گزارش "راهبرد بانک"، همایش بزرگ بیمه و توسعه با محور«صنعت بیمه، نواوری و فناوری اطلاعات » امروز سه شنبه سیزدهم آذرماه همزمان با روز ملی بیمه در محل سالن همایش های برج میلاد برگزار می شود.

در این همایش که مطابق هرسال با حضور مقامات ارشد برگزار می شود آخرین دستاوردها، عملکردها و انتظارات صنعت بیمه کشور ارائه خواهدشد و مقالات برگزیده، بصورت حضوری و پوستری تشریح می شود.

بر اساس این گزارش در حاشیه این همایش و با توجه به محور در نظر گرفته شده، خدمات شرکت های استارتاپی بیمه ای در قالب نمایشگاهی مستقل در معرض دید بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان قرار خواهدگرفت.

به همت شورای مدیران روابط عمومی صنعت بیمه کشور،  آثار مکتوب جمع آوری شده توسط شرکت های بیمه ای شامل کتاب، پایان نامه، نشریات و… در قالب نمایشگاه آثار مکتوب عرضه خواهدشد و مرکز پاسخگویی ۲۳۴۲ بیمه مرکزی نیز پاسخگوی مراجعان خواهد بود.

همچنین در این همایش آیین اختتامیه برترین روابط عمومی های صنعت بیمه کشور با معرفی شرکت های برتر در هفت محور تخصصی روابط عمومی برگزار و از آنها تقدیر خواهدشد.

* اداره کل روابط عمومی و امور بین المل بیمه مرکزی