فوری/ نتایج آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش اعلام شد

معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از اعلام نتایج آزمون کیفیت‌بخشی وزارت آموزش‌وپرورش برای استخدام ۱۹ هزار و ۱۷۹ نفر مربی امور تربیتی و سبک زندگی، مربی امور تربیتی و مشاوره، مربی تربیت‌بدنی و سلامت و مشاور تخصصی خبر داد.

به گزارش راهبرد بانک،حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین پورثانی، با بیان اینکه نتایج آزمون کیفیت‌بخشی امروز اعلام شد، گفت: ۴۰۰ هزار نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند، ۱۹ هزار و ۱۷۹ نفر مربی امور تربیتی و سبک زندگی، مربی امور تربیتی و مشاوره، مربی تربیت‌بدنی و سلامت و مشاور تخصصی در نهایت پذیرفته می شوند اما سه برابر ظرفیت برای ارزیابی و مصاحبه معرفی شدند.

ثبت نام آزمون استخدامی مشاغل کیفیت‌بخشی وزارت آموزش‌وپرورش در راستای اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و بنا بر مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی ۱۷ بهمن امسال آغاز و مقرر شده بود ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ برگزار شود اما با تغییر زمان آزمون، برگزاری آن به روز جمعه چهاردهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ موکول شد و اکنون بعد از یک ماه نتایج آن اعلام شد.

طی این آزمون بیش از ۱۹ هزار مربی پرورشی، ورزشی، مراقب سلامت و مشاور جذب خواهند شد که از اول مهر امسال وارد آموزش و پرورش می‌شوند، طبق قانون این افراد باید امتیازاتی بدست بیاورند تا مشمول رتبه‌بندی شوند اما تلاش می‌کنیم از همان ابتدا این افراد مشمول رتبه‌بندی شوند.