قیمت جدید انواع موبایل سال ۱۴۰۳

جدیدترین قیمت گوشی‌های سامسونگ، شیائومی و آیفون در بازار آنلاین (سایت‌های فروش اینترنتی) به شرح زیر است؛

به گزارش راهبرد بانک، جدیدترین قیمت گوشی‌های سامسونگ، شیائومی و آیفون در بازار آنلاین (سایت‌های فروش اینترنتی) به شرح زیر است؛

اگر قصد خرید یک گوشی با قیمت متوسط را دارید، می‌توانید گوشی شیائومی مدل ردمی نوت ۱۳ را بخرید. این گوشی با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت به قیمت هشت میلیون و ۸۹۰ هزار تومان معامله می‌شود. همچنین می‌توانید صاحب شیائومی ردمی ۹ نیز بشوید که ۶ میلیون و ۴۰۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شده و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی دارد.

اگر به دنبال یک گوشی با قیمت اقتصادی برای گیمینگ هستید، می‌توانید شیائومی مدل Poco X۵ Pro ۵G را خریداری کنید. این موبایل با ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی و ۸ گیگابایت رم، ۱۵ میلیون و ۴۸۸ هزار تومان قیمت خورده است.

از میان گوشی‌های سامسونگ نیز گوشی سامسونگ گلکسی A۱۴ در بازار ایران پرفروش بوده است. این گوشی با ظرفیت ۶۴ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت، ۶ میلیون و ۹۹ هزار تومان به فروش می‌رسد. همچنین مدل سامسونگ گلکسی A۳۴ ۵G نیز با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت، ۱۱ میلیون و ۱۱۹ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

با بودجه‌ای بالغ‌بر ۹ میلیون تومان نیز می‌توانید صاحب سامسونگ گلکسی A۲۴ با فضای ذخیره‌سازی ۱۲۸ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت، بشوید.

اگر قصد خرید گوشی آیفون را نیز دارید، باید بدانید که قیمت آیفون ۱۳ با پارت نامبر CH/A و فضای ذخیره‌سازی ۲۵۶ گیگابایت اکنون به ۵۳ میلیون و ۴۹۹ هزار تومان رسیده است. همچنین، آیفون ۱۳ پرو با پارت نامبر ZA/A و فضای ذخیره‌سازی ۱۲۸ گیگابایت و رم ۶ گیگابایت، ۹۴ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

با سرمایه‌ای حدود ۵۹ میلیون تومان نیز می‌توانید صاحب آیفون ۱۲ پرو با پارت نامبر ZD/A و حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت شوید.