قیمت جدید انواع ماشین ظرفشویی در ۱۴۰۳

در این گزارش قیمت انواع ماشین ظرفشویی در سطح بازار را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

به گزارش راهبرد بانک، ماشین ظرفشویی یکی از مهم ترین و کاربردی ترین لوازم های خانگی به حساب می آید. اگرچه این وسیله با افزایش قیمت بسیار زیادی همراه بوده است اما در اکثر منازل وجود آن ضروری است. در ادامه به معرفی و بررسی قیمت انواع ماشین ظرفشویی می پردازیم.

ماشین ظرفشویی یک دستگاه برقی مکانیکی بوده که جهت شستن و تمیز کردن ظرف و ظروف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این دستگاه در بسیاری از منازل و رستوران‌ها استفاده‌ شده و نخستین‌ بار یک بانوی ثروتمند امریکایی به نام جوزفین کاکرن موفق به اختراع این وسیله برقی شد.

ماشین‌های ظرفشویی دارای سه مدل رومیزی، ایستاده و توکار می‌باشند که ماشین‌های ظرفشویی رومیزی قابلیت جابه‌جایی را داشته و انواع متنوع ‌تری نسبت‌ به سایر مدل‌های خود دارند. ماشین‌های ایستاده برای حجم بالاتری از ظرف و ظروف استفاده‌ شده و در گوشه‌ای از آشپزخانه قرار می‌گیرند. مدل‌های توکار امکان جابه‌جایی را نداشته و در داخل کابینت‌ها نصب می‌شوند.

قیمت ماشین ظرفشویی در بازار

در ادامه جدول قیمت ماشین ظرفشویی در سطح بازار را برای شما فراهم کردیم.

مدل قیمت

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-M۱۳۵۲W

۲۳,۲۰۴,۰۰۰تومان

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل PDA ۳۵۱۱ W

۲۷,۱۷۴,۷۵۰تومان

ماشین ظرفشویی ایکس ویژن مدل M۱۵۰/W/S

۲۸,۹۵۹,۹۱۰تومان

ماشین ظرفشویی دوو مدل DDW-۳۰W۱۲۵۲

۲۳,۲۷۹,۲۹۰

تومان

ماشین ظرفشویی وست پوینت مدل WYG-۱۵۸۲۴.EC

۳۸,۷۰۹,۰۰۰

تومان

ماشین ظرفشویی بکو مدل BDFN۳۶۶۴۱

۳۶,۷۰۰,۰۰۰

تومان

لازم به ذکر است، قیمت های مذکور در بالا برگرفته از آگهی های اینترنتی و سایت های فروش آنلاین بوده و راهبرد بانک هیچ گونه دخل و تصرفی در تعیین این قیمت ها نداشته است.