قبل از خرید فرق ماشین ظرفشویی‌های بوش مونتاژ ترکیه با آلمان را بشناسید + لیست قیمت انواع ماشین ظرفشویی‌های بوش آذر ۱۴۰۲

در این مطلب به بررسی قیمت انواع ماشین ظرفشویی می پردازیم.

به گزارش راهبرد بانک، تفاوت بوش ترکیه و آلمان، در میزان کیفیت و همچنین تولید جدید ترین محصولات است. معمولا جدید ترین و به روز ترین مدل‌های بوش در آلمان تولید و عرضه به بازارها می‌شود، اما بعد از عرضه محصولات آلمان به بازار مدتی بعد محصولات و همچنن تکنولوژی ساخت آن محصولات به کشور ترکیه منقل می‌شود.

یکی دگیر از تفاوت بوش ترکیه و آلمان، تفاوت در قطعات ساخت این محصولات تولیدی بوش می‌باشد. طبق بررسی های مجله تعمیر آنلاین کیفیت قطعات تولیدی در محصولات بوش در کشور ترکیه به میزانی بالاتر و بهتر از قطعات تولیدی در آلمان است.

در کشور ترکیه ساخت محصولات خانگی بوش به علت‌های متفاوتی مانند هزینه‌های کارگران و همچنین حمل و نقل، هزینه ساخت محصولات نسبت به محصولات بوش آلمان قیمت پایین تری حساب می شود.

ماشین ظرفشویی بوش ایستا ۱۳ نفره یکی از محصولات بوش مونتاژ ترکیه است.

مدل ساخت این ماشین ظرفشویی، SMS۵۸MO۸IR است، سری ساخت ۶، کشور سازنده این محصول: قطعات آلمان مونتاژ ترکیه، ظرفیت این محصول: ۱+۱۲ ، ارتفاع این محصول : ۸۴۵ میلی متر، وزن محصول : ۴۷ کیلو گرم، دارای ۳ سبد با سیستم Varioflex، دارای قفل کودک برای درب آن، جنس وان داخلی از جنس استیل ضد زنگ، عمق وان داخلی : ۶۰۰ میلی متر است.

دستگاه ماشین لباسشویی سری ۴ ساخت کشور ترکیه و دستگاه ماشین لباسشویی سری ۶ ساخت کشور آلمان، تنها تفاوتی که دارند در مدل و سری ساخت های آن ها است اما از نظر کارشناسان بوش در ایران از لحاظ کیفیت و مقدار عملکرد با هم یکسان هستند.

قیمت انواع ماشین ظرفشویی بوش

مدل ظرفیت / نفره قیمت / تومان
SMS۴۶NW۰۱B ۱۴
۲۲,۴۸۴,۰۰۰
SMS۸ZDW۴۸Q
۴۸,۲۵۰,۰۰۰
SMS۸ZDI۸۶
۴۹,۹۵۰,۰۰۰
SMS۴HDW۵۲E
۵۵,۱۷۶,۰۰۰
 SMS۶۸N۲۲EU
۴۲,۵۰۰,۰۰۰
SMS۶ZCI۰۸
۳۸,۹۵۰,۰۰۰