این گوشی جذاب از سری S سامسونگ به ماهواره هم وصل می شود! / لیست قیمت گوشی‎های سامسونگ آبان۱۴۰۲

در این مطلب به بررسی قیمت انواع گوشی سامسونگ می پردازیم.

به گزارش راهبرد بانک، اپل سال گذشته با سری آیفون ۱۴ قابلیت پیام اضطراری (Emergency SOS) ازطریق ماهواره را معرفی کرد که به کاربران امکان می‌دهد تا در مکان‌هایی که اتصال سلولی یا Wi-Fi وجود ندارد، با خدمات اضطراری تماس بگیرند. از آن زمان به‌بعد، سایر سازندگان گوشی هوشمند با گوگل همکاری می‌کنند تا ویژگی مشابهی را به اندروید بیاورند.

سایت ۹ to ۵ mac می‌نویسد که اوایل امسال، سامسونگ از برنامه‌های خود برای ایجاد اتصال ماهواره‌ای به تلفن‌های هوشمند خبر داده بود. درسایت همشهری آنلاین آمده است که با این‌حال، پارک یونگ (Park Yong)، مدیرعامل سامسونگ، ازطریق SamMobile هفته جاری تأیید کرد که شرکت در اوایل سال ۲۰۲۴، قابلیت اتصال ماهواره‌ای برای خدمات اضطراری را روی گوشی‌های پرچم‌دار خود ارائه خواهد کرد.

اگرچه جزئیات مبهم است، تعجبی ندارد که یونگ به گلکسی S ۲۴ اشاره می‌کند؛ زیرا سامسونگ معمولاً گوشی‌های هوشمند جدید پرچم‌دار خود را ژانویه یا فوریه هرسال معرفی می‌کند.

باوجوداین، استراتژی سامسونگ برای ارائه این ویژگی به کاربران هنوز مشخص نیست. به‌عنوان مثال، اپل قابلیت‌های ماهواره‌ای را به هر مدل آیفون ۱۴ و آیفون ۱۵ اضافه کرده است. سامسونگ می‌تواند همین کار را برای تمام خانواده گلکسی S ۲۴ انجام دهد یا اتصال ماهواره‌ای را فقط برای گلکسی S ۲۴ اولترای گران‌قیمت نگه دارد.

در آیفون، قابلیت Emergency SOS ازطریق ماهواره از کاربر چند سؤال درباره وضعیت می‌کند و پاسخ‌ها را همراه با موقعیت جغرافیایی فعلی به مرکز ارتباطی می‌فرستد. سپس متخصصان به‌نمایندگی از کاربر با خدمات اضطراری تماس می‌گیرند.

اگرچه این ویژگی در گوشی‌های سامسونگ به همان روش کار خواهد کرد، غول فناوری کره‌ای در حال بررسی امکان ارسال و دریافت هر نوع پیامی ازطریق ماهواره است. این امر به کاربران اجازه می‌دهد تا درصورت برقرارنشدن اتصال سلولی پیام‌های متنی را نه‌فقط برای خدمات اضطراری، بلکه برای هرکسی ارسال کنند.

در بازار موبایل قیمت گوشی سامسونگ مدل  Galaxy S۲۳ Ultra دو سیم کارت  با ظرفیت ۵۱۲ گیگابایت و رم ۱۲ گیگابایت مبلغ ۵۷,۹۰۰,۰۰۰ تومان است این در حالیست که قیمت گوشی  Galaxy S۲۱ FE ۵G دو سیم‌ کارت  با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت مبلغ ۲۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

* راهبرد بانک، دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد و قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است.

قیمت انواع گوشی سامسونگ
مدل ظرفیت دوربین/ مگاپیکسل قیمت / تومان
 Galaxy S۲۳ Ultra دو سیم کارت ۵۱۲ گیگابایت و رم ۱۲ گیگابایت ۲۰۰ ۵۷,۹۰۰,۰۰۰
Galaxy S۲۳ Ultra دو سیم کارت ۲۵۶ گیگابایت و رم ۱۲ گیگابایت ۲۰۰
۴۹,۷۶۰,۰۰۰
 Galaxy S۲۲ Ultra ۵G دو سیم کارت ۵۱۲ گیگابایت و رم ۱۲ گیگابایت ۱۰۸
۴۹,۵۰۰,۰۰۰
 Galaxy S۲۲ Ultra ۵G دو سیم کارت ۲۵۶ گیگابایت و رم ۱۲ گیگابایت ۱۰۸
۴۶,۵۰۰,۰۰۰
 Galaxy S۲۱ FE ۵G دو سیم‌ کارت ۲۵۶ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت ۱۲
۲۱,۶۰۰,۰۰۰
 Galaxy S۲۳ FE دو سیم کارت ۱۲۸ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت ۵۰
۲۴,۲۰۰,۰۰۰