زمان ثبت نام خودروهای وارداتی اعلام شد/ عرضه ۶ خودروی وارداتی در سامانه یکپارچه

شش مدل خودروی جدید وارداتی در سامانه یکپارچه فروش خودرو قرار گرفته است. بنا بر اطلاعات رسیده، ثبت نام خودروهای وارداتی از فردا ۱۹ مهر آغاز می‌شود.

به گزارش راهبرد بانک، سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی به‌روزرسانی شده و شش مدل خودروی جدید در این سامانه قرار گرفته است.

در این نوبت سایپا، ماموت خودرو، کرمان خودرو ،پارس خودرو، معین خودرو و کوشا خودرو حضور دارند و به ترتیب چانگان CS55 پلاس، جتا VS7، هیوندای النترا، زوتی DL5، تویوتا کرولا و کیا سلتوس را عرضه می کنند.

همچنین قرار است تا در روزهای آتی محصولات دیگری چون چانگان CS35 پلاس، هیوندای کُنا، هیوندای توسان، هیوندای کرتا، فیات ۵۰۰ و… به این سامانه اضافه شوند.

زمان ثبت نام خودروهای وارداتی

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که متقاضیان از چهارشنبه مورخ ۱۹ مهر ۱۴۰۲می‌توانند نسبت به ثبت نام خودروهای وارداتی اقدام کنند.

همچنین کمترین زمان تحویل برای برخی از این شش خودروی وارداتی ۶۰ روز کاری خواهد بود و همین عرضه این خودروها با قیمت غیر قطعی انجام می شود.

با وجود اینکه هنوز قیمت رسمی این شش خودروی وارداتی توسط سازمان حمایت برای عرضه اعلام نشده است، اما به احتمال بسیار زیاد خودروهایی مانند زوتی DL5 و چانگان CS55 پلاس با قیمتی کمتر از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسند. همچنین خودروهایی که اصالت کره‌ای و ژاپنی دارند، گویا قیمتی فراتر از یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان خواهند داشت.