آغاز ثبت نام ایران خودرو ویژه مهرماه/ فروش فوری پژو پارس با تحویل ۳ ماهه

شرایط ثبت نام ایران خودرو ویژه متقاضیان عادی خودرو پژو پارس با تحویل ۳ ماهه اعلام شد.

به گزارش راهبرد بانک، شرایط شرکت در جدیدترین ثبت نام ایران خودرو ویژه مهر ۱۴۰۲ اعلام شد. در این طرح متقاضیان عادی می‌توانند برای ثبت نام پژو پارس با موتور XU7YP اقدام کنند.

شرایط ثبت نام ایران خودرو مهر ۱۴۰۲

متقاضیان ثبت نام پژو پارس باید نصف مبلغ یعنی ۲۹۴ میلیون را به عنوان پیش‌پرداخت واریز کنند و مابقی مبلغ را زمان تحویل یعنی ۳ ماه دیگر بر اساس قیمت روز کارخانه محصولات ایران خودرو پرداخت کنند. رنگ پژو پارس نیز سفید است.

زمان ثبت نام پژو پارس ۱۴۰۲

طرح فروش فوق العاده ایران خودرو مهر ۱۴۰۲ از روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ شروع و تا روز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ ادامه خواهد داشت.

لینک سایت ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۲

تکمیل مراحل ثبت نام تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو یعنی آدرس https://esale.ikco.ir/ انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند، مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود.

طرح ثبت نام پژو پارس مهر ۱۴۰۲ برای چه کسانی است؟

فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کردند و اسامی ایشان به عنوان بخش سوم اولویت پاییز ۱۴۰۲ فروش فوق العاده (فراخوان) به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده و یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرس ir.ikco.esale اسامی آنها درج شده است می‌توانند برای ثبت نام پژو پارس اقدام کنند.

شرایط فروش فوق‌العاده ایران خودرو مهر ۱۴۰۲

تحویل خودرو بر اساس اولویت‌بندی تعیین شده در سامانه یکپارچه اولویت‌بندی تخصیص خودرو و سایر ضوابط ابلاغی مراجع نظارتی خواهد بود.

هزینه‌های قانونی پرداختی از سوی مشتری از جمله حق بیمه شخص ثالث، مالیات و سایر موارد مترتب بر این قرارداد، بر اساس نرخ ها و قوانین زمان ثبت نام محاسبه شده است و در صورت تغییر مبالغ تا زمان تحویل خودرو، پرداخت مابه التفاوت کلیه موارد مذکور به عهده مشتری میباشد.

خودروی ثبت نامی از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهد بود.

در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو در روش فروش فوق العاده (فراخـوان) بـا موعـد تحویل ۹۰ روزه برابر ضوابط مندرج در قرارداد، معادل ۳۶ درصد سالیانه (۳ درصد ماهانه)، خسارت تاخیر به صورت روز شمار محاسبه و مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود.

در صورت ارتقاء استانداردهای ملی در محصولات تولیدی در سال ۱۴۰۲، تجهیزاتی به خودرو پایه فعلی اضافه خواهد شد که امکانات ایمنی و رفاهی بیشتری در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد و خودروی انتخابی به عنوان خودرو پایه محصول بوده و قیمت خودرو با کلاس جدید محاسبه و پیش ازصدور فاکتور و از خریدار دریافت می‌گردد.