فردا ۱۳ مرکز منتخب معاینه فنی شهر تهران فعال است

مدیر عامل شرکت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت ۱۳ مرکز معاینه فنی در روز تعطیل رسمی دوم مهرماه در پایتخت خبر داد.

به گزارش راهبرد بانک، شادی مالکی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت امام حسن عسگری(ع) در توضیح جزئیات خبر افزود: در روز یکشنبه ۲ مهرماه مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه روزی و مراکز خاوران، امام رضا(ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحد های سیار جیحون، دادمان، شریعتی، اتحاد، یاس فاطمی و گیلان از ساعت ۷ الی ۱۴ فعال هستند.

مالکی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در ایام تعطیلات رسمی هفته نخست مهرماه گفت: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید که با افزایش حجم ترافیک در شهر روبرو هستیم و ممکن است به ویژه والدین برای انجام معاینه فنی خودروی خود در روزهای فعالیت مدارس فرصت کافی نداشته باشند؛ لذا این مجموعه نسبت به ارائه خدمات در چند مرکز در ایام تعطیل اقدام کرده است.

در روزهای تعطیل سال، جهت رفاه حال شهروندان برخی از مرکز معاینه فنی فعال هستند که شهروندان می توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری این مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگوی ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس حاصل نمایند.