راه اندازی سامانه ۱۴۱ برای رسیدگی به مشکلات زائران

معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی با اشاره به راه اندازی سامانه ۱۴۱ از مسافران و زائران خواست مشکلات خود در مسیر را از طریق این سامانه اعلام کنند.

به گزارش راهبرد بانک، شهریار افندی زاده گفت: ۸ رام قطار به سمت خرمشهر و ۲ رام قطار به سمت کرمانشاه در حوزه حمل ونقل ریلی صورت گرفته است.

به گفته معاون حمل ونقل وزیر راه وشهرسازی از ابتدای امروز ۳۶ هزار نفر زائر با خودرو‌های شخصی خود جابه جا شده و پیش بینی می‌شود که تعداد زائران به ۶۴ هزار نفر برسد.

او می‌گوید: روند ورود خودرو‌ها به تمرچین و باشماق خوب بوده و امیدوار هستیم در روز‌های باقی مانده هم زائران برای بازگشت مرز تمرچین و باشماق را انتخاب کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: روز گذشته ۷۵ هزار سرویس از طریق تاکسی‌های اینترنتی صورت گرفته است و تلاش شده است در روز‌های آینده به ویژه برای ایام برگشت زائران استفاده از ظرفیت این بخش بیشتر خواهد شد.

او در انتها گفت: در حوزه حمل ونقل، قیمت‌ها در ناوگان حمل ونقل از جمله تاکسی‌های اینترنتی و تاکسی‌های عمومی مصوب است و در صورتی مشکلی در این حوزه وجود داشته باشد با سامانه ۱۴۱ تماس گرفته و به صورت کامل در این حوزه از سوی سازمان راهداری نظارت وجود دارد.