فروش اقساطی و پیش‌فروش شرکت کرمان موتور آغاز شد

شرکت کرمان موتور از روز گذشته 6 شهریور 1402 طرح فروشی را آغاز کرده که دو قسمت فروش اقساطی و پیش‌فروش را شامل می‌شود.

به گزارش راهبرد بانک، شرکت کرمان موتور از روز گذشته ۶ شهریور ۱۴۰۲، طرح فروشی را آغاز کرده که طبق آن، کلیه متقاضیان پذیرفته شده در مرحله دوم سامانه یکپارچه خودرو که در اولویت‌بندی، محصولات کرمان موتور را انتخاب کرده‌اند، می‌توانند در طرح فروش اقساطی و پیش‌فروش این شرکت ثبت‌نام کنند.

بر این اساس، تمامی پذیرفته‌شدگان مرحله دوم سامانه یکپارچه با موعد تحویل ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت این سامانه به نشانی Esalecar.ir نسبت به انتخاب طرح و محصول موردنظر اقدام کنند.

طرح فروش اقساطی کرمان موتور

فروش اقساطی این شرکت، با حضور چهار محصول سواری جک J4، جک S3، جک S5 و KMC J7 شرکت کرمان انجام می‌گیرد. لازم به ذکر است که اقساط هر سه ماه به صورت یک‌جا دریافت می‌شود.

جک J4: قیمت مصوب این خودرو ۷۶۵ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان محاسبه شده و با اقساط ۱۸، ۲۴ و ۳۰ ماهه قابل خریداری است. مبلغ هر قسط در فروش ۱۸ ماهه، ۶۰ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان، در فروش ۲۴ ماهه حدود ۴۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و در طرح ۳۰ ماهه، ۴۱ میلیون و ۵۶۵ هزار تومان محاسبه شده است.

جک S3: کراس‌اوور جک S3 با قیمت مصوب ۹۱۰ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان قابل خریداریست. پیش‌پرداخت اولیه این خودرو برای اقساط ۱۸ و ۲۴ ماهه، ۵۵۰ میلیون تومان بوده و برای اقساط ۳۰ ماهه، ۶۰۰ میلیون تومان است. همچنین الباقی با مبالغ ۷۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ۵۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و ۴۵ میلیون تومان، قابلیت قسط‌بندی دارد.

جک S5: این کراس‌اوور که جزو محصولات پرطرفدار شرکت کرمان موتور به شمار می‌رود با قیمت مصوب یک میلیارد و ۲۴۶ میلیون تومان به فروش می‌رسد. در فروش قسطی، مبلغ ۷۵۰ میلیون تومان به صورت پیش‌پرداخت و مابقی با اقساط ۱۰۴ میلیون تومان، ۸۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و ۷۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قابل خریداریست.

کی‌ام‌سی J7: جی ۷ از سدان‌های رده بالا و آپشنال کرمان موتور بوده که با قیمت مصوب یک میلیارد و ۲۸۱ میلیون تومان قابل خریداریست. مبلغ پیش‌پرداخت اولیه برای اقساط ۱۸ و ۲۴ ماهه، مبلغ ۸۵۰ میلیون تومان و برای اقساط ۳۰ ماهه، ۸۰۰ میلیون تومان درنظر گرفته شده است. نرخ اقساط این سه موعد پرداخت، به ترتیب ۸۸ میلیون و ۳۰۰ هزارتومان، ۷۱ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان و ۵۵ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان محاسبه می‌شود.

طرح پیش‌فروش کرمان:

هم‌زمان با فروش اقساطی کرمان موتور، پیش‌فروش محصولات این شرکت نیز با حضور سه محصول جک J4، جک S3 و کی‌ام‌سی J7 در جریان است. موعد تحویل هر سه محصول، بهمن ماه ۱۴۰۲ اعلام شده و سود مشارکت ۲۳ درصد و سود انصراف، ۲۰ درصد محاسبه شده است. همچنین قیمت نهایی این خودروها با نرخ روز محاسبه خواهد شد.

جک J4: پیش‌پرداخت این سدان اقتصادی در مرحله ثبت‌نام، ۳۰۰ میلیون تومان است.

جک S3: برای این کراس‌اوور در مرحله اول ثبت‌نام، ۴۰۰ میلیون تومان به‌صورت پیش‌پرداخت دریافت می‌شود.

کی‌ام‌سی J7: در اولین مرحله ثبت‌نام برای J7 گروه کرمان، مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان به صورت پیش‌پرداخت نیاز است.