جشنواره فروش پرتو همراه با جوایز ویژه

شرکت بیمه نوین در راستای ایجاد خلق ارزش برای مشتریان، محصولات بیمه‌ای خود را با شرایط ویژه در مرداد و شهریور سال جاری به فروش می‌رساند.

به گزارش راهبرد بانک، به نقل از روابط عمومی و تبلیغات بیمه نوین، این شرکت از دهم مرداد تا هفتم شهریور در جشنواره فروشی که “پرتو” نام دارد، انواع بیمه‌نامه‌های بدنه اتومبیل، آتش‌سوزی، برخی از بیمه‌نامه‌های مسئولیت و بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری خود را با تخفیف و شرایط ویژه به فروش می‌رساند.

همچنین در جشنواره “پرتو” بیمه نوین علاوه بر تخفیف‌های ویژه، به افرادی که در بازه زمانی این جشنواره محصولات ارائه شده را خریداری کنند، به قید قرعه جوایزی تعلق خواهد گرفت.

در این جشنواره فروش ویژه، بیمه­‌های مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان ساختمانی، مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان عمرانی، مسئولیت کارفرما در قبال؛ کارکنان صنعتی، خدماتی و بازرگانی، مسئولیت حرفه‌ای پزشکان و مسئولیت حرفه‌ای پیراپزشکان، مسئولیت مدنی مدیران مراکز آموزشی، مسئولیت مدنی دارندگان آسانسور و نصاب آسانسور را تخفیف ویژه ارائه می‌شوند.

انواع بیمه‌های آتش‌سوزی منازل مسکونی، آتش‌سوزی صنعتی و غیر صنعتی و بیمه‌نامه آتش‌سوزی انبار نیز از جمله دیگر محصولاتی هستند که با شرایط ویژه به فروش می‌رسند.

همچنین بیمه مستمری نوین نیز از جمله محصولاتی است که در صورت خرید در مدت زمان جشنواره “پرتو”، شامل شرکت در قرعه کشی جوایز ویژه خواهد شد.

علاقه‌مندان برای کسب آگاهی بیشتر از شرایط این جشنواره می­‌توانند به سایت این شرکت به نشانی www.novininsurance.com مراجعه و یا با شماره ۰۲۱۲۳۰۴۷ تماس حاصل کنند.