امکان بهره مندی از جوایز میلیاردی برای دارندگان حساب کانون جوانه های بانک ملی ایران

با همزمانی چهل و سومین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک ملی ایران و جشنواره یک حساب، چند رویا کانون جوانه های این بانک، امکان بهره مندی از مزایای هر دو جشنواره برای مشتریان زیر 18 سال بانک ملی ایران فراهم شده است.

به گزارش راهبرد بانک، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در چهل و سومین جشنواره حساب های قرض الحسنه این بانک، افراد با افتتاح یا تکمیل موجودی حساب های قرض الحسنه تا پایان مردادماه در قرعه کشی ۱۳۰۷ جایزه ویژه کمک هزینه یک میلیارد ریالی خرید خودرو، ۱۳۰۷ کمک هزینه ۵۰۰ میلیون ریالی خرید جهیزیه، ۱۳۰۷ فقره کمک هزینه ۱۵۰ میلیون ریالی سفر به کربلای معلی، ۱۳۰۷ فقره کمک هزینه ۱۰۰ میلیون ریالی سفر به مشهد مقدس، ۱۳۰۷ فقره کمک هزینه ۵۰ میلیون ریالی تحصیلی و ۸۵۴ هزار و ۵۷۲ فقره جایزه نقدی هر یک به ارزش ۲ میلیون ریال شرکت می کنند.

در جشنواره یک حساب، چند رویا هم کودکان و نوجوانان با افتتاح حساب کانون جوانه ها تا ۲۰ شهریورماه سال جاری از شانس شرکت در قرعه کشی جوایزی نظیر PS4، دوچرخه، ساعت هوشمند، دوربین عکاسی چاپ فوری، اسکیت برد، اسپیکر بلوتوثی، ایرپاد و صدها جایزه نقدی برخوارد می گردند.

بر همین اساس کودکان و نوجوانانی که تا پایان مردادماه نسبت به افتتاح حساب قرض الحسنه در یکی از شعب بانک ملی ایران اقدام کنند، به طور همزمان امکان شرکت در هر دو قرعه کشی و شانس برنده شدن یکی از جوایز هر دو جشنواره را خواهند داشت.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با ارسال عدد ۷۷ به شماره ۱۰۰۰۵۸۸۲ عضو کانال کانون جوانه ها در پیام رسان بله شوند.