پیش فروش جدید مدیران خودرو/ فونیکس FX به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

شرکت مدیران خودرو جدیدترین طرح پیش فروش را برای متقاضیان مرحله دوم سامانه یکپارچه با موعد تحویل تابستان از تاریخ 1 تا 7 مرداد فعال کرد.

به گزارش راهبرد بانک،کلیه منتخبان دومین دوره سامانه یکپارچه شرکت مدیران خودرو با موعد تحویل تابستان ۱۴۰۲ که کد ملی آن‌ها در سامانه مذکور اعلام گردیده، به دلیل موجود بودن خودروی فونیکس FX پریمیوم می‌توانند از تاریخ ۱ مرداد ۱۴۰۲ تا ۷ مرداد، با مراجعه به یکی از نمایندگی‌های مجاز مدیران خودرو نسبت به تغییر خودرو و تکمیل فرآیند ثبت‌نام اقدام نمایند.

در طرح پیش فروش با قیمت غیرقطعی فوق تنها خودروی FX پریمیوم با رنگ‌های قابل عرضه سفید، مشکی و نوک مدادی برای فروش موجود است. همچنین وجه علی الحساب پرداختی ۵۱۷ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان و سود انصرافی تاخیر آن ۱۲ درصد درنظر گرفته شده. متقاضیان می‌توانند تا حداکثر ۹۰ روز پس از تکمیل وجه دعوت‌نامه و تایید اعتباری، خودروی مورد نظر را دریافت کنند.

قیمت فعلی فونیکس FX پریمیوم مدیران خودرو

بر اساس اطلاعیه شماره ۷ منتشر شده از سوی مدیران خودرو، نرخ اعلامی شورای رقابت برای فونیکس FX پریمیوم حدود یک میلیارد و ۵۳۲ میلیون بوده که با احتساب وجوهات قانونی، قیمت کارخانه آن حدود یک میلیارد و ۷۲۴ میلیون تومان خواهد بود.

باید توجه داشت که در صورت ثابت ماندن قیمت کارخانه تا زمان ارسال دعوت‌نامه تکمیل وجه، متقاضیان در موعد پرداخت اول، تنها ۳۳ درصد از کل FX پریمیوم مدیران خودرو را پرداخت می‌کنند.

این خودرو امروز ۱ مرداد ماه ۱۴۰۲ با قیمت یک میلیارد و ۸۶۰ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود که با احتساب قیمت تمام شده کارخانه، حدود ۱۳۶ میلیون تومان اختلاف قیمت کارخانه و بازار آن است.