پیش فروش جدید ایران خودرو (تیر ۱۴۰۲) آغاز شد+ جدول قیمت

شرایط پیش فروش جدید ایران خودرو در تیر ۱۴۰۲ اعلام شد. در این طرح پژو ۲۰۷ دستی و اتوماتیک، سورن پلاس دوگانه سوز و دنا پلاس توربو دستی به فروش می‌رسند.

به گزارش راهبرد بانک، شرایط پیش فروش جدید ایران خودرو در تیر ۱۴۰۲ اعلام شد. در این طرح پژو ۲۰۷ دستی و اتوماتیک، سورن پلاس دوگانه سوز و دنا پلاس توربو دستی به فروش می‌رسند.

گروه صنعتی ایران خودرو در ادامه طرح پیش فروش محصولات خود قصد دارد پژو ۲۰۷ دستی و اتوماتیک، سورن پلاس دوگانه سوز و دنا پلاس توربو دستی را فقط برای بخش سوم اولویت‌های پاییز ۱۴۰۲ با موعد تحویل آذر ۱۴۰۲ عرضه کند.

آن دسته از متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کردند و نام آنها به‌عنوان بخش سوم اولویت‌های پاییز ۱۴۰۲ اعلام شده و ایران خودرو برای آنها پیامک ارسال کرده یا نام آنها در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو درج شده، می‌توانند فرایند ثبت نام را برای خودروهای این بخشنامه انجام دهند.

شرایط پیش فروش جدید ایران خودرو

پژو ۲۰۷ دستی با مبلغ پیش پرداخت ۱۳۳ میلیون و ۸۵۷ هزار تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک با پیش پرداخت ۱۶۸ میلیون و ۱۵۶ هزار تومان، سورن پلاس دوگانه سوز با پیش پرداخت ۱۴۸ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان و دنا پلاس توربو دستی با پیش پرداخت ۱۹۲ میلیون و ۸۱۹ هزار تومان به فروش می‌رسند. موعد تحویل این خودروها آذر ۱۴۰۲ خواهد بود.

در این طرح مبلغ پیش‌پرداخت کمتر از ۵۰ درصد قیمت فعلی محصول است. همچین قیمت نهایی خودرو بر اساس آخرین قیمت محصول در زمان تحویل محاسبه و با ارسال دعوتنامه اعلام و دریافت خواهد شد.