اینترنت در زمان کنکور قطع نمی‌شود

باتوجه به دستور رئیسی درباره عدم قطع اینترنت در زمان آزمون کنکور، وزیر ارتباطات اعلام کرد که در زمان کنکور دیگر اینترنت قطع نمی‌شود.

به گزارش راهبرد بانک،وزیر ارتباطات امروز درباره قطعی اینترنت در زمان کنکور توضیحات جدیدی ارائه کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امسال به هیچ وجه قطعی اینترنت در ایام برگزاری کنکور نخواهیم داشت و این دستوری بود که رییس‌جمهور در این باره صادر کرد.

عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز (چهارشنبه ۲۴ خرداد ماه) در حاشیه برگزاری جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا امسال نیز برای برگزاری آزمون کنکور، قطعی اینترنت خواهیم داشت، گفت: رئیس‌جمهور در جلسه روز یکشنبه دولت تاکید کرد که سلامت آزمون کنکور بسیار مهم است و باید متولیان برگزاری این آزمون همه تدابیر لازم برای ارتقای سلامت آن را اتخاذ کنند.

وی بیان کرد: ولی امسال به هیچ وجه قطعی اینترنت نخواهیم داشت و این دستوری بود که رییس‌جمهور در این باره صادر کرد.

او در این زمینه گفت: «آقای رئیس جمهوری در جلسه روز یکشنبه هیئت دولت تاکید کردند که سلامت آزمون برای ما مهم است و همه تدابیر را باید متولیان امر برای اراتقاء سلامت کنکور به عمل بیاورند، ولی اینترنت به هیچ وجه قطع نخواهد شد .این دستور رئیس جمهوری است و ما مطابق آن عمل خواهیم کرد.»

این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که چندی پیش بیر شورای امنیت کشور گفته بود که قطع اینترنت در زمان برگزاری کنکور در صورت نیاز مصوب می‌شود.

در کنکور سال گذشته نیز با اینکه وزیر ارتباطات وعده داده بود اینترنت در زمان برگزاری کنکور قطع نخواهد شد، اما داده‌های نت‌بلاکس نشان داد که اینترنت همراه به صورت کامل در کشور قطع شد.