مربي کارت موسسه “کوثر” رونمايي شد

به گزرش راهبرد بانک ،آيين نكوداشت مربيان برتر کشور در سال ۱۳۹۶ و رونمایی از طرح مربی کارت کوثر با حضور دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، مصطفی کواکبیان نماينده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شوراي اسلامي، بیژن ذوالفقار نسب رئيس كانون مربيان فوتبال كشور، علی نجفی سرپرست مدیریت شعب […]

به گزرش راهبرد بانک ،آيين نكوداشت مربيان برتر کشور در سال ۱۳۹۶ و رونمایی از طرح مربی کارت کوثر با حضور دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، مصطفی کواکبیان نماينده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شوراي اسلامي، بیژن ذوالفقار نسب رئيس كانون مربيان فوتبال كشور، علی نجفی سرپرست مدیریت شعب شرق استان تهران و جمعي از پيشكسوتان و مربيان فوتبال كشور در تالار قلم كتابخانه ملي ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ دکتر مسعود سلطانی فر وزير ورزش و جوانان در این مراسم گفت: تجلیل از مربیان و پیشکسوتان در عرصه فوتبال و همچنین در سایر رشته‌های ورزشی که موفقیت‌هایی را کسب کرده اند باید تدوام داشته باشد. سال ۹۷ سال پر رویدادی برای ورزش کشور ما بود و اگر ما توانستم به موفقیت‌هایی دست پیدا کنیم به خاطر تلاش و زحمات شما مربیان بوده است.

علي نجفي سرپرست مديريت شعب شرق استان تهران ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته توسط موسسه اعتباری کوثر در امر ورزش اظهار داشت: موسسه اعتباری کوثر در راستای ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی، هدف گذاری خود را در حمایت از تیم های مطرح فوتبال كشور از جمله پرسپولیس، استقلال و تراکتور سازی تبریز قرار داده است.

نجفی افزود: در راستای حمایت از جامعه ورزشی کشور، طی برگزاری جلسات متعدد با كانون مربيان فوتبال كشور و بر اساس نيازسنجي ها و تعاملات صورت گرفته، توافق اولیه جهت اجرای طرح مربي كارت كوثر با هدف ارائه خدمات ويژه به جامعه فرهيخته و ارزشمند مربيان فوتبال كشور در دستور كار قرار گرفت، و امروز شاهد به ثمر نشستن این طرح می باشیم.

بر اساس این گزارش، در پایان اين مراسم ضمن معرفي و تقدير از مربيان برتر كشور در رشته هاي مختلف فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلي و فوتبال پايه آقايان و بانوان از طرح مربی کارت کوثر رونمایی شد.

منبهع :روابط عمومی موسسه