لوگو راهبرد بانک
shadow

آخرین اخبار

shadow

فراتر از بانک

shadow

رشد اندک بهای سکه

قیمت سکه در بازار تهران امروز (دوشنبه، ۱۷ آبان‌ماه) با ۸۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته به رقم ۱۲ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان رسید.به گزارش راهبرد بانک در ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه امروز ارزش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش ۸۰ هزار تومانی قیمت نسبت به روز گذشته به رقم ۱۲ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان رسید و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.

همچنین امروز نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه سه‌میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت خورد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۲۰۵ هزار تومان رسید. قیمت هر مثقال طلا نیز پنج‌میلیون و ۲۲۰ هزار تومان شد.

همچنین اُنس جهانی طلا با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی با چهار دلار افزایش به قیمت یک‌هزار و ۸۱۴ دلار و ۸۴ سنت ارزش‌گذاری شد.  

به گزارش خبر گزار ما مهم‌ترین عوامل موثر در رشد قیمت طلا و سکه، بالا رفتن نرخ دلار و انس جهانی است. امروز نرخ دلار در صرافی‌های بانکی رشد قیمتی آرامی داشت و با قیمت ۲۷ هزار و ۳۷۷ تومان معامله شد. قیمت انس جهانی طلا نیز کاهش چهار دلاری داشت و در نتیجه نرخ انواع سکه و طلا در واکنش به رشد نرخ ارز افزایشی بود.  


کلید واژه  : راهبرد بانک-سکه|
ثبت دیدگاه

shadow

دیدگاه