لوگو راهبرد بانک
shadow

آخرین اخبار

shadow

فراتر از بانک

shadow
در بازدید مدیر عامل بانک سینا از مناطق زلزله زده اندیکا مطرح شد

تاسیس باجه بانک سینا در اندیکا و پرداخت وام قرض الحسنه به زلزله زدگان

مدیر عامل بانک سینا با حضور در جمع زلزله زدگان اندیکا در استان خوزستان و دیدار با اهالی منطقه از پرداخت وام قرض الحسنه به آسیب دیدگان خبر داد.به گزارش راهبرد بانک،به نقل از روابط عمومی بانک سینا؛ دکتر ایمانی در بازدید از مناطق زلزله زده اندیکا ضمن دلجویی از مصدومین این حادثه ناگوار، از نزدیک در جریان مشکلات و کمبودهای موجود قرار گرفت.

وی در جریان این بازدید از پرداخت وام قرض الحسنه در مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: این اقدام در راستای تامین نیازهای ضروری اهالی منطقه و اهتمام جدی بانک در زمینه کمک به بازسازی مناطق زلزله زده استان خوزستان و با هدف کاهش آلام هموطنان عزیز آسیب دیده، و ایفای مسئولیت های اجتماعی صورت می گیرد.
مدیر عامل بانک سینا همچنین در دیدار با فرماندار اندیکا از ایجاد باجه این بانک در بخش قلعه خواجه شهرستان اندیکا خبر داد و ابراز امیدواری کرد تاسیس این باجه اقدامی موثر در جهت خدمت رسانی بهینه و مطلوب به مردم منطقه به ویژه زلزله زدگان باشد.
بانک سینا پیشتر نیز در جهت ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه اقداماتی را به انجام رسانده که از آن جمله می توان به اهدای 51 دستگاه آمبولانس به مناطق بهداشت روستایی، کمک 50 میلیارد ریالی به مددجویان کمیته امداد(ره) در 7 استان درگیر کرونا، کمک 30 میلیارد ریالی جهت آزادی 157 زندانی جرائم غیر عمد و اهدای 1000 دستگاه تبلت به دانش آموزان بی بضاعت نام برد.
گفتنی است در این سفر ایروانی معاون مهندسی پشتیبانی ،یزدی خواه معاون شعب و مناطق و شیخ الاسلامی مدیر امور حوزه مدیر عامل و روابط عمومی نیز همراه مدیر عامل بودند.

 


کلید واژه  : راهبرد بانک -بانک سینا-زلزله زدگان -وام قرض الحسنه -اندیکا|
ثبت دیدگاه

shadow

دیدگاه