لوگو راهبرد بانک
shadow

آخرین اخبار

shadow

فراتر از بانک

shadow
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:

تغییرات مدیریت در دولت سیزدهم به کندی انجام می‌شود/ تعیین رئیس کل بانک مرکزی در بلاتکلیفی به سر می‌برد

محمدرضا پورابراهیمی با بیان اینکه مدت هاست که تعیین رئیس بانک مرکزی در بلاتکلیفی به سر می برد، گفت: دولت سیزدهم در حال استقرار بوده و تغییرات مدیریتی به تدریج انجام می شودبه گزارش راهبرد بانک "محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: دولت سیزدهم در حال استقرار بوده و تغییرات مدیریتی به تدریج انجام می شود و حتی به نظر می رسد روند آن بسیار کند است.

وی بیان کرد:‌ در حال حاضر دولت در تصمیم گیری برای سازمان های اقتصادی و مجموعه های بزرگ تاخیر داشته و مطالبه جدی ما برای بهبود شرایط اقتصادی، تسریع در تعیین تکلیف این سازمان ها است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: مدت هاست که تعیین رئیس بانک مرکزی در بلاتکلیفی به سر می برد لذا از رئیس جمهور درخواست داریم که نسبت به تعیین تکلیف سازمان های اقتصادی و مجموعه های بزرگ تسریع کند.

پورابراهیمی گفت: کار مردم در دوره انتقال دولت دوازدهم و سیزدهم در حوزه کسب و کارها دچار وقفه شده و باید رئیس جمهور و تیم اقتصادی دولت به این موضوع توجه کنند، بدین شکل که افراد را ابقا کرده یا موضوع را تعیین تکلیف کنند چون اگر بلاتکلیفی در دوران انتقال دولت دوازدهم و سیزدهم طولانی شود، برای کشور هزینه دارد.


کلید واژه  : پورابراهیمی ،کمیسیون اقتصادی ،دولت سیزدهم |
ثبت دیدگاه

shadow

دیدگاه