لوگو راهبرد بانک
shadow

آخرین اخبار

shadow

فراتر از بانک

shadow

این افتخار، سهم شماست

دکتر حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهور اسلامی ایران در مراسم رونمایی از بیمه ۵۰۰ هزار خانه روستایی و سامانه احراز هویت غیر حضوری سجام از ابتکار، خلاقیت و نوآوری مجموعه بانک مهر ایران تقدیر کرد.به گزارش راهبرد بانک،به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران؛ در متن یادداشت دکتر امیری آمده است:

بسمه تعالی شانه الغدیر

«امروز ۹۹/۳/۳۱ توفیقی حاصل شد که به همراه تعدادی از مدیران ارشد کشور در همایش تقدیم بیمه نامه ۵۰۰ هزار خانه روستایی که به ابتکار بانک مهر ایران انجام شده و در نوع خود ابتکار و خلاقیت و نوآوری است شرکت نموده با بخشی از فعالیتهای این بانک جوان آشنا شویم. کارهای انجام شده قابل تقدیر و تحسین است از جناب آقای دکتر اکبری مدیر عامل محترم این بانک، اعضای محترم هیات مدیره و همه پرسنل و کارکنان این بانک در سراسر کشور تقدیر و سپاسگزاری می کنم. انشاالله بیش از پیش موفق و موید باشید».

دکتر اکبری مدیر عامل محترم بانک قرض الحسنه مهر ایران این افتخار را مرهون زحمات و تلاش های تک تک کارکنان بانک دانست و از اهتمام همکاران در ارائه خدمت شایسته و به موقع به مشتریان قدردانی کرد.
دکتر اکبری، با اشاره به دستاوردهای شایسته بانک در سال های اخیر، بر افق های شکوفایی بانک تاکید کرد و همت مضاعف همکاران در مسیر رشد و پیشرفت خانواده بزرگ بانک مهر ایران را خواستار شد.

 

منبع : ایبنا


کلید واژه  : بانک مهر ایران | نو آوری | سجام|
ثبت دیدگاه

shadow

دیدگاه