لوگو راهبرد بانک
shadow

آخرین اخبار

shadow

فراتر از بانک

shadow

مردم از قیمت حبابی طلا فریب نخورند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: حباب نرخ طلا به زودی از بین خواهد رفت از این رو مردم نباید گول سرمایه گذاری در این بازار را بخورند.به گزارش راهبرد بانک،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به وضعیت بازار طلا و سکه، گفت: اقتصاد ما در حوزه خرید و فروش طلا و سکه حبابی شده از این رو قیمت ها واقعی نیست.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طلا و سکه در کسب ارزش افزوده در اولویت اول و دوم نیستند، افزود: حباب نرخ طلا و سکه با توجه به غیرواقعی بودن قیمت به زودی از بین خواهد رفت.

وی با تاکید بر اینکه حباب قیمتی در طی سال های گذشته هر بار در یک حوزه به اوج خود رسیده است، تصریح کرد: در بازه ٢۵ ساله قیمت طلا در حدود ۶٨ درصد رشد داشته و نرخ های کنونی آن کاملا غیرواقعی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه قیمت طلا و سکه را باید به صورت مقطعی تحلیل کرد، گفت: اینکه گفته شود نرخ طلا باز هم بیشتر خواهد شد صحت نداشته و روندها در این حوزه نزولی خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه مردم باید بدانند سرمایه گذاری در حوزه طلا و سکه با توجه به ناپایداری قیمت ها به صلاح نیست، افزود: سرمایه گذاری در این حوزه با توجه به حبابی بودن نرخ ها دیر یا زود متضرر شدن افراد را در پی خواهد داشت.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای یادآور شد: قیمت طلا و سکه با خارج شدن از وضعیت حبابی به شرایط قبل باز خواهد گشت از این رو مردم باید با عدم اعتماد به این بازار کاذب جلوی ضرر خود را بگیرند.

 

منبع : ایبنا


کلید واژه  : طلا | حباب | سکه |بودجه|
ثبت دیدگاه

shadow

دیدگاه