لوگو راهبرد بانک
shadow

آخرین اخبار

shadow

فراتر از بانک

shadow

بانک قرض الحسنه مهرایران نمونه بانک اسلامی در کشور است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک در دیدار با مدیرعامل و توکلی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران که در دفتر امام جمعه اراک برگزار شد، گفت: این بانک نمونه بانک اسلامی در کشور است.به گزارش راهبرد بانک،  به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، امام جمعه اراک با تاکید بر افزایش امورات قرض الحسنه در کشور گفت: فعالیت برای اشاعه قرض الحسنه در کشور کاری بسیار خوب و ارزشمند است و امروز نظام‌ قرض الحسنه باید حمایت شود.

آیت الله دری نجف آبادی گفت: جمهوری اسلامی ایران به برکت امام راحل(ره)، رهبر معظم انقلاب، انقلاب اسلامی و خون شهدا اکنون در حوزه های گوناگون توانسته است نقش آفرینی کند و در بحث قرض الحسنه نیز به خوبی توانسته است خدمات شایسته ای ارائه دهد.

وی با اشاره به نرخ بالای تورم در کشور خاطرنشان کرد: سال گذشته تورم بسیار زیادی در کشور به وجود آمد و این افزایش تورم به سبب سوء تدبیرهای ارزی صورت پذیرفت. آیت الله دری نجف آبادی واردات بی‌رویه را آفتی بزرگ برای کشور دانست و بیان داشت: واردات بی رویه مانع توسعه کشور می شود و خروج ارز را به همراه دارد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به اینکه سفرهای خارج از کشور باید مدیریت شود، اظهار داشت: مدیریت ارزی کشور و تخصیص های ارزی بسیار مهم و ضروری محسوب می شود. وی افزود: بانک های دولتی و غیر دولتی باید بیش از پیش در حوزه های متنوع اقتصادی فعالیت و در هزینه ها نیز صرفه جویی کنند.


کلید واژه  : راهبرد بانک | تورم | بانک قرض الحسنه ایران |
ثبت دیدگاه

shadow

دیدگاه