مشارکت بانک قوامین در طرح ملی تبدیل کارت بانکی به کارت سوخت

به گزارش راهبرد بانک،معاون بازاریابی و امور استان های بانک قوامین از تبدیل کارت های بانک قوامین (جی بی کارت) به کارت سوخت و استفاده از مزایای ویژه آن خبر داد. به گزارش روابط عمومی بانک قوامین جعفر اسدی با اعلام این خبر افزود : بانک قوامین مشارکت در طرح ها و پروژه های بزرگ […]

به گزارش راهبرد بانک،معاون بازاریابی و امور استان های بانک قوامین از تبدیل کارت های بانک قوامین (جی بی کارت) به کارت سوخت و استفاده از مزایای ویژه آن خبر داد.
به گزارش روابط عمومی بانک قوامین جعفر اسدی با اعلام این خبر افزود : بانک قوامین مشارکت در طرح ها و پروژه های بزرگ ملی را همواره مد نظر خود قرار داده است که اجرای طرح کارت های بانکی بانک قوامین به کارت سوخت در همین راستا می باشد.
وی تاکید کرد انتخاب کارت بانکی قوامین بعنوان کارت سوخت توسط مشتریان امتیازات ویژه ای از جمله بهره مندی از خدمات بانکداری الکترونیک،طرح های اعتباری و تسهیلاتی و برخورداری از سود علی الحساب سپرده روزشمار بر اساس مصوبات بانک مرکزی ج.ا.ا  به همراه خواهد داشت.
وی همچنین صرفه جویی در استفاده از تعدد کارت های بانکی را بعنوان امتیاز دیگر این طرح عنوان نمود.
این امکان برای بیش از پنج میلیون نفر از مشتریان بالفعل بانک که از جی بی کارت استفاده می کنند فراهم شده است و عموم مردم نیز در صورت انتخاب بانک قوامین به عنوان بانک عامل از مزایای آن بهره مند خواهند گردید.

منبع :روابط عمومی  بانک قوامین