خزاعی از سازمان سرمایه‌گذاری رفت؛ جمالی سرپرست شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی، جمالی را به عنوان سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری خارجی منصوب کرد

به گزارش راهبرد بانک ،به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، در پی بازنشستگی محمد خزاعی طی حکمی از سوی فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، احمد جمالی با حفظ سمت، سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران شد.

در حکم فرهاد دژپسند آمده است: با عنایت به بازنشستگی محمد خزاعی، به موجب این حکم و با حفظ سمت، «سرپرستی سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران» به جنابعالی محول می‌شود.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، در انجام ماموریت ها و وظایف محوله موفق و موید باشید.

جمالی در حاضر مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران است.

وی تحصیلات خود را از مقطع کارشناسی تا دکترا در رشته مدیریت در دانشگاه های تهران و شیراز طی کرده است و در سوابق اداری سرپرست سازمان مذکور، مسئولیت هایی چون "سرپرستی معاونت برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل"، "مدیر کلی امور اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت" و "دبیری ستاد سرمایه گذاری وزارت راه و ترابری" و همچنین "مدیر کلی وام ها، مجامع و موسسات بین المللی و مدیر کلی نیروی انسانی و توسعه مدیریت سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران" به چشم می خورد.