بانک آینده با صدور اطلاعیه‌ای از ادامه اعتماد مشتریان قدردانی کرد.

به گزارش راهبرد بانک به نقل از روابط عمومی بانک آینده اعلام کرد: مشتریان گرامی بانک آینده؛ بدین‌ وسیله، مراتب تشکر و قدردانی مجموعه بانک آینده از توجه و حُسن اعتماد شما عزیزان را اعلام می‌داریم. برای همه ما دست‌اندرکاران در بانک آینده، مایه مباهات است که با عزم راسخ و هشیاری کامل، به بانک […]

به گزارش راهبرد بانک به نقل از روابط عمومی بانک آینده اعلام کرد: مشتریان گرامی بانک آینده؛ بدین‌ وسیله، مراتب تشکر و قدردانی مجموعه بانک آینده از توجه و حُسن اعتماد شما عزیزان را اعلام می‌داریم. برای همه ما دست‌اندرکاران در بانک آینده، مایه مباهات است که با عزم راسخ و هشیاری کامل، به بانک خودتان، اعتماد مجدد کرده و در کنارمان ایستادید.

دستان شما را به گرمی می­ فشاریم. خدمت‌گزاران شما به ویژه در شعب بانک آینده، همچون گذشته، مشتاقانه پذیرای حضور مشتریان محترم و مردم عزیزمان هستند. بدون تردید؛ خاطره حمایت و اعتماد عمیق شما مشتریان گرامی، در حافظه سازمانی بانک آینده، باقی خواهد ماند. تمام تلاش خدمتگزاران شما در بانک آینده، این است تا این حمایت و اعتماد را با ادامه خدمت صادقانه و رفتار در شان شما بزرگواران، پاسخگو باشند.